Open Day

Přijďte a dozvíte se, jak biochemie odkrývá tajemství života, jak pomáhá lékařům určit správnou diagnózu, jak přispívá ke znalostem o zdravé výživě, jak šetrně biologicky chránit rostliny před škůdci nebo co vše lze dokázat např. genovými biotechnologiemi. Všechno vám na Open Day říci nezvládneme, ale během studia se dozvíte vše, co vás bude zajímat.

Open Day je speciální den otevřených dveří určený především maturantům, aby uchazeči o studium nekupovali zajíce v pytli a mohli se blížeji seznámit se studijními programy a možnostmi studia jak na Ústavu biochemie, tak na celé PřF MU.

Open Day je celouniverzitní akce, do které se Ústav biochemie zapojuje každoročně. Bezplatná registrace bude spuštěna na webu Open Day v průběhu srpna, kde se dozvíte i přesný termín.

Láká a baví vás chemie i biologie? Pak je biochemie ideální volbou!

Baví vás také výpočetní technika a matematika? Pak můžete najít zalíbení v in silico experimentech, počítačovém modelování struktury a reakcí (bio)molekul.

Ačkoliv nejsme vyloženě technická škola i u nás můžete studovat inženýrský obor. Na Ústavu biochemie je to studijní program Biotechnologie.

Máte příležitost udělat si ve všem jasno. Budete mít také příležitost setkat se se studenty biochemie či biotechnologie a zeptat se jich na jejich zkušenosti.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info