XXII. setkání biochemiků a molekulárních biologů

Národní centrum pro výzkum biomolekul spolu s Ústavem biochemie usporádaly tradiční setkání biochemiků a molekulárních biologů v Brně i letos, již po dvaadvacáté. Krom přednášek expertů byla součástí konference samozřejmě i sekce mladých.

6. 12. 2023

Ocenění mladí vědci – nejlepší přednášky a nejlepší postery.

Opět jsme se sešli na tradiční brněnské vědecké konferenci – Setkání biochemiků a molekulárních biologů, tentokrát již na jejím 22. ročníku. Konference hostila rozmanité přednášky zkušených vědců nejen z České republiky, ale také ze Slovenska. Nechyběly ani prezentace mladých, začínajících výzkumníků, zastoupených doktorandy, magisterskými studenty a dokonce i žáky středních škol.

Oceňujeme váš zájem a hojnou účast na této události, a taktéž srdečně gratulujeme vítězům za jejich skvělé prezentace a posterová sdělení!

S radostí se těšíme na setkání s vámi opět za rok, a to v úterý a ve středu 12. a 13. listopadu 2024, tentokrát na XXIII. ročníku Setkání biochemiků a molekulárních biologů!

Sekce mladých

• 1. místo: Bc. Július Zemaník